Pred pár dňami zverejnil Petr Mára video, v ktorom rozbalil iPhone 14 a iPhone 14 Pro Max. Keďže však spoločnosť Apple začala predávať nové Apple Watch Ultra s týždňovým odstupom, na prvé dojmy z tohto produktu sme si museli chvíľu počkať.

Ako uvidíte sami vo videu nižšie, zariadenie, ktorého cena štartuje na hranici 999 € ponúka množstvo technologických vychytávok, ktoré štandardné Apple Watch Series 8 nepodporujú.

Je to však výrobok, ktorý je určený do extrémnych podmienok a tomu odpovedá aj jeho sofistikovaný dizajn s titánovým telom či zafírovým sklíčkom.

Apple pridalo do Apple Watch Ultra väčší, až 49 mm displej, ktorý bude podľa Petra Máru vhodnejší skôr na väčšie zápästia. Keďže však hodinky mieria na jednu cieľovú skupinu extrémnych športovcov, toto rozhodnutie sa dá pochopiť.

S väčším displejom však súvisí aj väčšia batéria, ktorá ponúka v porovnaní s Apple Watch Series 8 v podstate dvojnásobnú výdrž. V praxi to znamená, že pri bežnom používaní nebudete tento produkt nabíjať na dennej báze, ale na nabíjačku ho položíte raz za dva či dokonca tri dni. V režime úspory energie zvládne až 60 hodín na jedno nabitie. Mára ale dodáva, že všetko závisí od spôsobu, akým budete Apple Watch Ultra používať.

Taktiež chceme upozorniť na prítomnosť nového balenia, ktoré obsahuje aj špeciálnu brožúru s podrobnosťami o Apple Watch Ultra. Zariadenie sa na Slovensku začalo predávať len dnes, no jeho dostupnosť je kvôli veľkému záujmu prakticky nulová.

Pokiaľ teda máte záujem o Apple Watch Ultra, objednajte si ich čo najskôr, aby ste na svoje nové hodinky čakali čo najkratšie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Vymenil som AirPods Pro 1 za AirPods Pro 2. Oplatilo sa to?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -