Spoločnosť Apple predstavila 7. septembra Apple Watch Ultra, ktoré priniesli viacero zásadných zmien v porovnaní s doterajším vlajkovým modelom (Apple Watch Series 8). Zariadenie má k dispozícii kompletne prepracovaný dizajn, ktorý je výrobený z prémiových materiálov. Budúci majitelia sa môžu tešiť na titánové telo a tiež extrémne tvrdé zafírové sklíčko.

S novinkou môžete ísť na turistiku do chladného počasia, zobrať si ju počas horolezectva po skalách a rovnako sa s ňou potopiť do 40 metrov hlbokej vody. Jej odolná konštrukcia to na rozdiel od štandardných Apple Watch bez problémov prežije.

Hardvér, ktorým si vás Apple Watch Ultra získajú 

Apple Watch ultra a Apple Watch Series 7
Zdroj: Reddit /playalisticadillac

Novinka má fyzický väčší, až 49 mm displej, ktorému môžete jednoduchým spôsobom znížiť jas a prepnúť ho do červených farieb, aby vás nerušil pri večernom pozorovaní nočnej oblohy. Apple Watch Ultra obsahujú aj viacero nových ciferníkov či aplikácií, aby ponúkli čo najlepší zážitok profesionálnym používateľom.

Ešte väčším benefitom však pre niekoho môže byť obrovský akumulátor, ktorého výdrž predstavuje pri štandardnom používaní až 36 hodín na jedno nabitie a v špeciálnom šetriacom režime dokonca 60 hodín na jedno nabitie. Oproti štandardným Apple Watch s 18 hodinovou výdržou ide o výrazný nárast.

Jedinou nevýhodou Apple Watch Ultra je snáď iba vysoká cena, ktorá je v porovnaní s klasickými Apple Watch Series 8 v podstate dvojnásobná. Za zariadenie na Slovensku zaplatíte 999 €, no na strane druhej to urobíte s tým vedomím, že vám tieto hodinky vydržia pokojne aj niekoľko rokov.

Predaj bol navyše spustený len pred pár hodinami a ak ste si nestihli Apple Watch Ultra predobjednať, je dosť možné, že sa jeho minimálne skladové zásoby rýchlo vypredajú. Tak sa poponáhľajte. Hodinky si môžete objednať napríklad tu. Zároveň nám napíšte do komentára, aké sú vaše prvé dojmy z Apple Watch Ultra, pokiaľ ich už máte k dispozícii. Tešíme sa na všetky vaše reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra sú za extrémne nízku cenu: Túto ponuku nemôžete premeškať
Môže ťa zaujímať
- Reklama -