Známy analytik a leaker Mark Gurman z agentúry Bloobmerg dnes celému svetu prezradil, čo môžeme čakať od ďalších inteligentných hodiniek z Cupertina.

Nová generácia Apple Watch by mala podľa neho prísť v troch prevedeniach, pričom sa zároveň zbavíme starších Apple Watch Series 3. Tie budú o pár mesiacov oslavovať piate narodeniny.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 priniesli potichu inováciu, ktorá rieši azda najväčší problém týchto hodiniek

Okrem toho by sme sa mohli dočkať aj troch veľkostí Apple Watch, pričom by sa zachovalo 41 mm a 45 mm prevedenie a pribudlo by gigantické 47 až 48 mm prevedenie. Táto informácia však zatiaľ nie je na 100 % overená a informovalo o nej len niekoľko zdrojov. Aj preto ju treba brať s určitou rezervou.

Čo sa týka samotných verzií, Apple by malo predstaviť úplne novú generáciu Apple Watch Series 8. Taktiež by sme sa mali dočkať inovovaných Apple Watch SE s prepracovanejším hardvérom a obmedzenými funkciami (oproti Series 8).

Watch Do tretice pribudnú aj takzvané Apple Watch „Explorer Edition“ (presný názov nie je známy), ktoré budú určené pre extrémnych športovcov ako aj pre ľudí, ktorí pracujú v náročných podmienkach. Prevedenie by mohlo získať konštrukciu z odolnejších materiálov a hardvér z drahších Apple Watch Series 8.

Čo sa týka dizajnu, ku tomu sa Mark Gurman nevyjadril. Je ale možné, že Apple po rokoch opustí zaoblené hrany a spoľahne sa na ploché riešenie, ktoré používa napríklad pri iPade alebo iPhone. Apple Watch by vďaka tomu pôsobili o niečo modernejšie.

Technológie sa vylepšia, no nepôjde o žiadnu revolúciu 

Bola by zrejme obrovský chyba, keby Apple Watch Series 8 prišli len s viacerými verziami a drobnou zmenou dizajnu. Gurman očakáva, že Apple tu nepoužije žiadne zásadné zdravotné senzory, no mohli by sme sa dočkať aspoň snímača telesnej teploty.

Takisto by mali nové inteligentné hodinky dostať výkonnejší procesor s označením S7. Zariadenie bude vďaka tomu ešte rýchlejšie a takisto energeticky úspornejšie. Tu však zásadné aktualizácie končia.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

S pribúdajúcim časom budú samozrejme prichádzať aj ďalšie úniky, ktoré sa vám pokúsime sprostredkovať čo najrýchlejšie. Dajte nám vedieť do komentára, čo očakávate od Apple Watch Series 8 vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here