Seriál SEE bol jeden z prvých, ktorý spoločnosť Apple oznámila pri spustení služby Apple TV+ v roku 2019. Teraz sa firma chystá na vydanie tretej a zároveň poslednej sezóny, ktorá by mala uzavrieť celý príbeh. Najlepšie však na tom je, že pre tých, ktorí SEE zatiaľ nevideli vznikla možnosť, ako si spustiť prvú sériu úplne zadarmo. Ide o ponuku od spoločnosti Apple.

Technologický gigant zverejnil na sociálnej sieti Twitter príspevok, v ktorom uviedol, že prvých osem dielov bude dostupných aj pre ľudí, ktorí nie sú predplatiteľmi Apple TV+.

Dôležité je však podotknúť, že ide o časovo obmedzenú akciu, ktorá platí len do 29. augusta 2022. Po uplynutí tohto dátumu bude potrebné zaplatiť.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Ide o zaujímavý pokus spoločnosti Apple, ako na seriál SEE „namotať“ ešte väčšie množstvo divákov, ktorí by si teoreticky chceli pozrieť aj ďalšie diely za drobný mesačný poplatok. Navyše, keď už by si predplatili Apple TV+, mohli by si pozrieť aj fenomenálny seriál For All Mankind či The Morning Show.

O čom je seriál SEE? 

Apple TV+
Zdroj: SvetApple

Pokiaľ ste o SEE ešte nepočuli, je to chyba. V krátkosti ide o príbeh „brutálnej a primitívnej budúcnosti“, v ktorej ľudstvo stratilo schopnosť vidieť. Seriál má pôsobivé bojové scény, vražedné prostredie a taktiež kostýmy.

Zaujímavé je tiež to, že v súčasnosti ide o jeden z najdrahších seriálov na trhu so streamovacími službami. Podľa odhadov platí spoločnosť Apple za každý jeden diel zhruba 15 miliónov amerických dolárov.

V seriáli účinkujú herecké hviezdy ako Jason Momoa, Alfre Woodard, Hera Hilmar, Sylvia Hoeks, Christian Camargo, Archie Madekwe a Nesta Cooper.

Ako si pozrieť 1. sezónu seriálu „SEE“ zadarmo?

Seriál See a Jason Mamoa
Zdroj: Apple

Všetky epizódy seriálu SEE sú k dispozícii v službe Apple TV+, ktorá je dostupná v rámci aplikácie Apple TV na iPhone, iPade, Macu a Apple TV. Aplikácia Apple TV je k dispozícii aj na Smart TV, zariadeniach Roku, Amazon Fire TV a herných konzolách.

Na Slovensku za ňu zaplatíte 4,99 € / mesačne, no ak si kúpite nové Apple zariadenie (a ešte ste Apple TV+ neskúšali), využiť môžete trojmesačnú bezplatnú skúšobnú dobu.

Prečítajte si tiež  Ukrajinci sledujú Rusov skrz ukradnuté AirPody. Pomáha im funkcia Find My

Ak si však chcete pozrieť iba prvú sezónu seriálu SEE bezplatne, prejdite do aplikácie Apple TV a vyhľadajte tento seriál. Hoci si nevyžaduje predplatné, na sledovanie obsahu je potrebné funkčné Apple ID.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.