Spoločnosť Apple naďalej pokračuje v budovaní svojej streamovacej služby Apple TV+. Zdá sa, že osádzanie známych hercov do kvalitných príbehov sa zatiaľ veľmi dobre osvedčilo a preto prichádza novinka s názvom Spirited.

V nej sa ocitá Will Ferrell, Ryan Reynolds a Octavia Specner, pričom ide o plnohodnotnú vianočnú komédiu, ktorá mala najskôr premiéru v kinách (11. 11. 2022) a teraz oficiálne prichádza na platformu Apple TV+. K dispozícii je pre všetkých predplatiteľov.

Spirited je inšpirovaný známym príbehom Vianočnej koledy od Charliesa Dickensa. Spoločnosť Apple ho opisuje nasledovne:

„Každý Štedrý večer si Duch Vianoc (Will Ferrell) vyberie jednu temnú dušu, ktorú navštívia traja duchovia a napravia ju. Túto sezónu si však vybral nesprávneho Scroogea. Clint Briggs (Ryan Reynolds) obracia karty proti svojmu duchovnému hostiteľovi, až kým Present nezistí, že prehodnocuje svoju vlastnú minulosť, prítomnosť a budúcnosť. Po prvý raz je „Vianočná koleda“ vyrozprávaná z pohľadu duchov v tomto veselom muzikálovom spracovaní klasického Dickensovho príbehu. Od režiséra Seana Andersa („Oteckovia“, „Instant Family“), s textom Seana Andersa a Johna Morrisa, s pôvodnými piesňami od držiteľov Oscara Benja Paseka a Justina Paula („La La Land“) a produkčnými číslami v choreografii Chloe Arnold („The Late Late Show with James Corden“) je toto moderné prerozprávanie sladkou a pikantnou sviatočnou lahôdkou.“ uvádza Apple v oficiálnom popise ku svojmu novému filmu.

Pokiaľ vás námet zaujal, pozrite si aj trailer, ktorý prikladáme nižšie…

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Na Apple TV+ mieri nový dramatický seriál Suspicion s Umou Turman. Pozrite si trailer!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -