Pokiaľ sledujete dianie okolo spoločnosti Apple, určite vám neuniklo, že sa táto firma snaží presadiť aj na poli so streamovacími platformami. Služba, ktorú pred dvoma rokmi spustila nesie názov Apple TV+ a postupne sa zapĺňa originálnym obsahom počítajúcim s vynikajúcimi filmami či seriálmi.

Ako uvádza zahraničný portál Deadline, posledná novinka s názvom „Finch“ na Apple TV+ bola extrémne úspešná. Pomohlo tomu pravdepodobne aj herecké obsadenie, pretože v hlavnej úlohe sa objavil legendárny Tom Hanks.

Podľa zdrojov blízkych Apple dosiahol film „Finch“ najúspešnejší štart v sledovanosti za prvý víkend dostupnosti na streamovacej službe. Zaujímavosťou je, že doterajší rekord držal film Greyhound z minulého roka, v ktorom hral taktiež Tom Hanks.

O čom je Finch? 

Post-apokalyptický film nás zoznámi s postavou Fincha (Tom Hanks), ktorý patrí medzi posledných žijúcich ľudí na planéte Zem.

Prečítajte si tiež  10 najlepších filmov, ktoré režíroval Steven Spielberg

Hlavnému hrdinovi robí spoločnosť jeho verný psí pomocník, ktorému sa rozhodne zostrojiť náhradu v podobe robota aby sa o neho postaral v prípade, že Finch zomrie. Film následne vyobrazuje puto, ktoré si medzi sebou hlavná trojica buduje.

Po úspešnej snímke Greyhound sa tak jedná o ďalší veľkofilm z produkcie Apple TV+, v ktorom geniálny herec stvárnil hlavnú úlohu. Nenechajte si ho ujsť a pozrite si ho už dnes!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.