Spoločnosť Apple chystá na rok 2022 úplne nový iPhone 14 a iPhone 14 Pro, ktorý by sa mal podľa leakerov a analytikov zmeniť aj po vizuálnej stránke. Ako však odhaľuje posledný únik, tieto informácie platia pravdepodobne len pre drahšie prevedenie Pro, ktoré sme vám odhalili už včera vďaka CAD renderom od 91mobiles.

Rovnaká internetová stránka dnes zdieľala ďalšie CAD zábery, ktoré odhaľujú štandardný iPhone 14 a iPhone 14 Max. Ako môžete vidieť sami, v tomto smere nie sú vizuálne zmeny také bohaté a zákazníci sa zrejme dočkajú podobných dizajnových riešení, ako pri iPhone 13.

Prečítajte si tiež  Nová veľkosť obrazovky, koniec modelu Mini alebo čip 16. Čo všetko prinesie iPhone 14?

Jedným z nich je napríklad zachovanie až o 20 % zredukovaného notchu pre systém skenovanie tváre Face ID. Zároveň si tiež môžete všimnúť, že zadné fotoaparáty nie sú umiestnené v šasi, ale vystupujú do priestoru úplne rovnakým spôsobom, ako na predošlých modeloch.

Apple v prípade umiestnenia šošoviek opäť využije diagonálne rozloženie, avšak počítať môžeme s prepracovanými kamerovými a fotografickými technológiami. Z bočnej strany by potom iPhone 14 mohol nadobudnúť takzvaný „sendvičový dizajn“, ktorý počíta s kombináciou sklo – hliník – sklo. Podobne to firma robila aj pri iPhone 4/4S v rokoch 2010 a 2011. Otázne však v tejto chvíli zostáva, či nepôjde o malý krôčik späť vzhľadom ku odolnosti.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 môže dostať výkonnejšie 30 W nabíjanie. Apple preň pripravuje nabíjačku

Pozrite si zábery pod týmto odstavcom a dajte nám vedieť, šo si o tomto dizajne myslíte vy. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Zdroj: 91Mobiles

Zdroj: 91Mobiles
Zdroj: 91Mobiles
Zdroj: 91Mobiles

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -