Najnovšie video, ktoré nám ukazuje koncept skladacieho iPhonu 14 Fold poníma toto zariadenie ako „klasickú“ vysúvačku, čo je technológia, s ktorou sme sa stretávali už aj v minulosti pri mobilných telefónoch.

Zariadenie by teda malo v takomto prípade dva samostatné displeje, pričom jeden by sme mohli považovať za hlavný (tak ako dnes) a druhý za sekundárny. Ten by slúžil napríklad na písanie textov, zobrazovanie dodatočných informácií v apkách ale tiež ako náhrada herného ovládača.

Dizajn konceptu bol inšpirovaný ešte staršími generáciami iPhonov, ktoré mali zaoblené telo. Nie je to však náhoda, nakoľko práve tento tvar majú v súvislosti so skladacím iPhonom testovať aj v Cupertine. Apple sa k nemu teda možno ešte vráti.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Zvyšok bol však upravený podľa očakávaní, ktoré by nám malo Apple predstaviť v roku 2022 v podobe iPhonu 14/14 Pro. Tento model už zrejme nebude mať vystupujúce zadné kamery a taktiež by sa mal zbaviť výrezu pre Face ID.

Nápad, ktorý môžete vidieť na videu je teda z nášho pohľadu veľmi zaujímavý a budeme radi, keď nám do komentára napíšete ako sa vám pozdáva. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Dynamic Island už ponúka aj Android. Exkluzívna funkcia pre iPhone 14 Pro funguje na zariadení od Xiaomi
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.