Najnovšie video, ktoré nám ukazuje koncept skladacieho iPhonu 14 Fold poníma toto zariadenie ako „klasickú“ vysúvačku, čo je technológia, s ktorou sme sa stretávali už aj v minulosti pri mobilných telefónoch.

Zariadenie by teda malo v takomto prípade dva samostatné displeje, pričom jeden by sme mohli považovať za hlavný (tak ako dnes) a druhý za sekundárny. Ten by slúžil napríklad na písanie textov, zobrazovanie dodatočných informácií v apkách ale tiež ako náhrada herného ovládača.

- Reklama -

Dizajn konceptu bol inšpirovaný ešte staršími generáciami iPhonov, ktoré mali zaoblené telo. Nie je to však náhoda, nakoľko práve tento tvar majú v súvislosti so skladacím iPhonom testovať aj v Cupertine. Apple sa k nemu teda možno ešte vráti.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Zvyšok bol však upravený podľa očakávaní, ktoré by nám malo Apple predstaviť v roku 2022 v podobe iPhonu 14/14 Pro. Tento model už zrejme nebude mať vystupujúce zadné kamery a taktiež by sa mal zbaviť výrezu pre Face ID.

Nápad, ktorý môžete vidieť na videu je teda z nášho pohľadu veľmi zaujímavý a budeme radi, keď nám do komentára napíšete ako sa vám pozdáva. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.