Spoločnosť Apple len pred pár dňami prezradila, kedy nám predstaví nový iPhone 14 či Apple Watch Series 8. Nové zariadenia budú uvedené na trh už siedmeho septembra 2022, pričom do predaja sa dostanú v nasledujúcich týždňoch. A aj keď sú informácie ohľadom iPhonu 14 stále prísne tajné, technologický gigant sa nedokázal vyhnúť vizuálnym únikom.

Ako včera napísal zahraničný portál Macrumors, známy leaker DuanRui zdieľal na svojom Twitteri sériu obrázkov, ktoré prevzal z čínskej sociálnej siete Weibo.

Tie zachytávajú detailný záber na nový výrez pre Face ID, ktorý pozostáva z dvoch priestrelov displeja. Jeden je v tvare pilulky a nachádzajú sa v ňom senzory a druhý je v tvare kruhu a nachádza sa v ňom predná kamera.

iPhone 14 Pro notch
Zdroj: DuanRui

Samotný záber je žiaľ detailný a neukazuje príliš veľa z dizajnu iPhonu 14 Pro. Displej na ňom je však evidentne zapnutý a my vďaka tomu máme aspoň akú takú predstavu o tom, ako to celé bude vyzerať.

Na internet unikol aj screenshot z iPhonu 14 Pro Max

Okrem tohto úniku sa na internet dostal aj screenshot, ktorý pochádza z údajného iPhonu 14 Pro Max. O ten sa postaral leaker ShrimpApplePro, pričom upozornil, že celý stavový riadok, vrátane indikátorov mobilného signálu, Wi-Fi či batérie, je umiestnený o niečo nižšie a vpravo, v porovnaní s dosluhujúcim iPhonom 13 Pro Max.

iPhone 14 Pro max notch
Zdroj: ShrimpApplePro
iPhone 14 Pro max notch
Zdroj: ShrimpApplePro

Je pravdepodobné, že v nasledujúcich dňoch dôjde ku ďalším únikom, ktoré nám budú odhaľovať ešte väčšie detaily, týkajúce sa jablkových noviniek.

Zostaňte teda na pozore a sledujte náš web. Zároveň nám do komentára napíšte, čo si myslíte o novom dizajne výrezu. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Na budúci týždeň sa môžu predstaviť prvé tohtoročné Apple produkty
Môže ťa zaujímať
- Reklama -