Aj keď je ešte iba začiatok roka, spoločnosť Apple pripravuje prvú udalosť, na ktorej nám môže odhaliť hneď niekoľko zaujímavých produktov. Jedným z nich má byť aj iPhone SE 3. generácie, ktorý dostane výkonnejší procesor, podporu 5G a taktiež lepší fotoaparát.

Ako uvádza renomovaný leaker Mark Gurman z agentúry Bloomberg, zariadenie bude predstavené buď v mesiaci marec alebo apríl. Technologický gigant vtedy zorganizuje jarnú konferenciu, na ktorej by sme mohli vidieť napríklad aj nový MacBook Air alebo iMac 32″.

Samotný spôsob predstavenia dostupnejšieho modelu bude veľmi zaujímavý, nakoľko pri jeho predošlých generáciách sa dosť výrazne líšil. Zatiaľ čo pôvodný iPhone SE z roku 2016 prišiel na evente, druhá generácia z roku 2020 prišla len formou tlačovej správy.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Podobné predstavenie ako AirPods 3

iPhone SE 3Nakoľko má byť iPhone SE 3. generácie veľmi podobný 2. generácii, predpokladali by sme skôr jednoduchšie uvedenie. Nakoniec sa však zrejme dočká niekoľkých minút „slávy“ podobným spôsobom, ako napríklad AirPods 3 na poslednom októbrovom evente.

Prečítajte si tiež  Aj na obyčajný iPhone SE môžete natočiť pôsobivé video. Chce to len trochu snahy a talentu

Dôležité je tiež povedať, že naozaj prepracovaný iPhone SE 4. generácie príde až v roku 2024. Tento model už má mať kompletne prepracovaný dizajn, ktorý bude vychádzať z iPhonu XR alebo iPhonu 11. Samozrejme si stále zachová dostupnú cenovku a výkonný procesor. To je v podstate gro tohto zariadenia.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.