Jedným z produktov, ktoré má jablková spoločnosť tento rok predstaviť je nová generácia iPhonu SE. Cenovo najdostupnejší figurant portfólia iPhonov by sa mal predstaviť hneď na prvej Keynote roku 2022. Podujatie spoločnosti Apple sa pravdepodobne uskutoční v marci alebo apríli, ako uvádza jeden z najpresnejších analytikov Mark Gurman.

Prečítajte si tiež  iPhone SE 3 je za dverami. Známy leaker upresnil čo presne máme očakávať!

Konferencia má opäť prebiehať iba vo virtuálnej podobe, vzhľadom na pretrvávajúce pandemické reštrikcie. Minulý rok sme sa Keynote dočkali 20. apríla. Pri tejto príležitosti boli predstavené nové modely iPadov Pro, 24″ iMac poháňaný čipom M1, druhá generácia Apple TV 4K, fialový model iPhone 12 a iPhone 12 mini a taktiež sledovače AirTag.

Podobný scenár by mohol prebehnúť aj v tomto roku. Je však možné, že sa Apple rozhodne predstaviť nové produkty aj formou tlačovej správy a oficiálneho vyjadrenia, ako tomu bolo ešte v roku 2020 pri predstavovaní aktuálnej generácie iPhonu SE a ostatných zariadení.

Čo môžeme čakať? 

Na jarnej konferencii, ktorá by mala prebehnúť v marci/apríli sa môžeme tešiť na iPhone SE 3. generácie, ktorý sa stane najlacnejším jablkovým smartfónom s podporou 5G pripojenia. Otázky redizajnu a nových funkcií sú stále na stole, no väčšina analytikov sa aj tak pripája k rovnakému vizuálu aký má aktuálny model.

Karty by mohol zamiešať aj pripravovaný 27″ iMac, samostatný (no cenovo dostupnejší) monitor po vzore XDR Display obrazovky a nový Mac mini s čipom M1 Pro a M1 Max. V priebehu roka by sme sa tak následne mali dočkať ostatných produktov, ktoré sú momentálne v štádiu plánovania výroby.

iMac

Gurman tiež uvádza, že okrem tejto konferencie ostanú všetky ďalšie pripravované eventy iba v rámci online priestoru. To platí aj pre WWDC 2022 a klasický septembrový event, ktorý prinesie iPhony 14.

Predstavenie ktorého produktu by vás potešilo najviac? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov pod článkom.

Prečítajte si tiež  27" iMac si môže podľa nových zistení zachovať LCD obrazovku. Bude to skutočne tak?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -