Vyzerá to tak, že dnešný deň bude ešte veľmi zaujímavý. Viacerí leakeri a analytici sa zhodujú na predstavení nových produktov. Podľa Jona Prossera uvidíme iPad Air 4. generácie a Apple Watch Series 6.

Apple ukáže nové zariadenia

Pokiaľ ste fanúšikom Applu, dnes sa majte na pozore. Niečo sa chystá. Známy leaker Jon Prosser tvrdí, že firma uvedie nové produkty. Malo by sa jednať o aktualizované Apple Watch Series 6 a prepracovaný iPad Air 4. generácie. Pôvodne sa špekulovalo aj o Apple Watch SE, no tieto fámy sa zatiaľ nepotvrdili.

Všetko prebehne už o 15:00 nášho času. Neočakávame žiaden event alebo video-konferenciu. Apple použije tlačové správy na svojej oficiálnej stránke.

Bude to veľmi podobné, ako pri iPhone SE 2.generácie. Len tak mimochodom, práve predstavenie tohto smartfónu trafil Prosser na minútu presne. Pokiaľ sa dnešné správy naplnia, zvýši mu to renomé.

Nutné je tu však podotknúť, že nie všetci sa zhodujú na vyššie uvedených únikoch. Skúsený analytik Mark Gurman z Bloombergu je napríklad presvedčený, že Apple dnes iba rozošle pozvánky na blížiaci sa event.

Avizovaná udalosť by mala prebiehať výhradne online formou (podobne ako WWDC2020) a ukáže sa na nej aj iPhone 12. Nechajme sa prekvapiť.

Jonovi Prosserovi nahráva do karát aj fakt, že niektoré modely Apple Watch Series 5 prestávajú byť vo veľkom dostupné. Tento jav pozorujeme prakticky vždy pred predstavením nástupcu. Tak isto s jeho únikmi súhlasí aj ďalší leaker “Komiya”. Jeho presnosť sa pohybuje na úrovni 75%.

Nech už sa teda dnes stane čokoľvek, budeme to sledovať a prinesieme vám čo najčerstvejšie informácie priamo na našej stránke. Čo očakávate vy? Napíšte nám do komentára.

zdroj

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo novú Pride edíciu remienkov a ciferníkov Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.