Spoločnosť Apple stále tvrdo pracuje na svojich operačných systémoch. Aj preto dnes vydala už tretiu verziu pre iOS 15.4, iPadOS 15.4, tvOS 15.4, watchOS 8.5 a macOS Monterey 12.3.

Prečítajte si tiež  Odomykanie iPhonu s rúškom cez Face ID nefunguje na starších modeloch!

Samotné beta verzie nie sú určené pre verejnosť ale v tomto prípade len pre vývojárov. Samozrejme existujú možnosti, ako si ich môžete nainštalovať aj vy, no pokiaľ ich vyslovene nepotrebujete, určite vám to neodporúčame.

Čo je nové? 

Apple zavarilo inzerentom: Až 75 % iOS používateľov nechce byť sledovaných!Zatiaľ nie je celkom známe, čo presne tieto beta verzie prinášajú v porovnaní s minulým týždňom. Predsa len sú k dispozícii sotva niekoľko hodín.

Každopádne operačné systémy macOS Monterey 12.3, iOS 15.4 a iPadOS 15.4 obsahujú funkciu Universal Control, ktorá umožňuje ovládať Mac a iPad za pomocou rovnakej klávesnice a myši.

iOS 15.4 zároveň pridáva aj technológiu, v rámci ktorej môžete odomykať svoj iPhone cez Face ID s rúškom na tvári. Nemusíte pritom vlastniť alebo používať inteligentné hodinky Apple Watch. Spomenúť tiež môžeme novú sadu ikoniek Emoji 14 či možnosť nastavenia vlastných e-mailových domén priamo na iPhone a iPade.

Prečítajte si tiež  S Face ID a rúškom budete môcť po novom platiť cez Apple Pay!

Pokiaľ už niektoré z týchto operačných systémov testujete, dajte nám vedieť do komentára, aké s nimi máte skúsenosti. Sme zvedaví na všetky vaše poznatky.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -