Spoločnosť Apple dnes spustila oficiálny predaj zariadení, ktoré nám predstavila pred desiatimi dňami na evente Wonderlust. Technologický gigant z Cupertina začal v našich končinách predávať úplne nový iPhone 15 / iPhone 15 Pro a tiež Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 či AirPods s USB-C konektorom.

Ako to žiaľ zo začiatku predaja býva zvykom, Apple má k dispozícii extrémne malé množstvo zariadení a ku slovenským predajcom sa dostáva iba minimálne množstvo kusov. To znamená, že zákazníci si v našich končinách počkajú týždne či dokonca mesiace, kým sa dostane na rad ich objednávka.

Platí to najviac o iPhone 15 Pro Max, ktorý si po kliknutí na tento odkaz môžete objednať od 1 449 € v základnej 256 GB verzii. Veľkou výhodou je, že za rovnaké peniaze sa minulý rok predával iPhone 14 Pro Max len so 128 GB úložiskom. Keďže však zosilnel kurz eura voči doláru, dnes dostanete za rovnakú sumu paradoxne viac.

Pokiaľ máte záujem skôr o menší iPhone 15 Pro so 6,1″ displejom, tu sa dá kúpiť stále základná 128 GB verzia. Zariadenie sa dá objednať po kliknutí na tento odkaz za 1 199 €. V porovnaní s minulým rokom zaplatíte za to isté približne o 100 € menej. Čakacie doby by v tomto prípade nemali byť také extrémne, ako pri iPhone 15 Pro Max, ale jeden nikdy nevie. Ak máte o zariadenie záujem, objednávku urobte preventívne čo najrýchlejšie.

U mnohých predajcov sa čaká aj na základné iPhony 15 a iPhony 15 Plus, no s tými Apple nemá vo výrobe také problémy, ako pri variantách „Pro“ a navyše je o ne v tomto štádiu predaja oveľa menší záujem. Aj preto sa z nich už dnes na Slovensku môže tešiť pomerne dosť zákazníkov.

Napokon tu ešte máme inteligentné hodinky Apple Watch Series 9, ktoré sa predávajú za 479 € alebo Apple Watch Ultra 2. generácie, ktoré sú až o 100 € lacnejšie a na Slovensku ich viete získať po kliknutí na tento odkaz od 899 €. Napokon dostali menší upgrade aj AirPods Pro 2. generácie, ktoré majú po novom USB-C konektor. Taktiež sú o cca 20 € lacnejšie v porovnaní s minulým rokom.

Spoločnosť Apple na evente Wonderlust predstavila celú nádielku nových produktov. Neukázal sa tu iba nový iPhone 15 v štyroch samostatných verziách, ale aj Apple Watch Series 9 či Apple Watch Ultra 2. generácie. Pokiaľ si chcete prečítať všetko o tejto konferencií, nájdete to na tomto odkaze.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 Pro / 13 Pro Max kúpite stále ako nový s obrovským úložiskom. Po zľave je dostupný za skvelú cenu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -