/* Header banner */

Spoločnosť Apple včera vydala nové operačné systémy v beta verziách pre vývojárov. Dnes pokračuje s tým, že sa k týmto systémom môžu dostať aj bežní používatelia. Nový iOS 13.3 už aj ako beta verzia pre verejnosť. Vyskúšať ju môže prakticky každý.

1Čo je nové?

iOS 13.3 už aj ako beta verzia pre verejnosť. Vyskúšať ju môžete aj vy!
iOS 13.3 už aj ako beta verzia pre verejnosť. Vyskúšať ju môžete aj vy!

Ak vás zaujíma, čo nová aktualizácia vo forme beta verzie prináša, sú tu zaujímavé novinky. V prvom rade vás možno poteší, že si môžete skryť otravné Memoji nálepky z Emoji klávesnice. Tie sa tu vyskytujú od uvedenia iOS 13 na trh a používatelia sa ich akosi nevedia zbaviť. Mnohým lezú na nervy a tak túto možnosť vítame s otvorenou náručou. Ďalšia zaujímavá vec sú takzvané „komunikačné limity“. Tie pribudli do sekcie „Čas strávený pred obrazovkou“. Vďaka tejto novinke môžu rodičia presne určiť, s kým môžu ich deti na ich iPade komunikovať

/* Interscroller mobile ad 300x600 */
Prečítajte si tiež  Video: iPhone 14 sa dá už teraz kúpiť ako klon. Pozrite sa ako funguje čínska verzia s výrezom v displeji

Jedno z hlavných vylepšení, o ktorom sa hovorí je oprava stability aplikácii v multitaskingu. Mnohí používatelia už stihli potvrdiť, že po prechode na novú beta verziu sa s týmto nedostatkom systému iOS 13.2 nestretli ani jediný krát. Ak vás zaujíma to, čo prináša nová aktualizácia Apple TV, v podstate sú to hlavne opravy chýb, ktoré túto platformu posledné týždne sprevádzali. Netreba tu teda očakávať žiadne veľké zmeny či vylepšenia. Tie si Apple evidentne necháva v zálohe. Tak čo idete do toho?

Môže ťa zaujímať
Ďalšie
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here