Spoločnosť Apple nám v priebehu včerajšieho večera predstavila úplne nový iPhone 14 / 14 Plus a iPhone 14 Pro / 14 Pro Max, ktorý ponúka nielen dizajnové, ale aj hardvérové zmeny. Tieto zariadenia budú dostupné od 16. septembra po celom svete, pričom do tohto dátumu sa s nimi nestretnete ani v oficiálnych predajniach spoločnosti Apple.

Jediná cesta, ako si teda užiť dizajn, funkcie a celkové pocity z nových iPhonov sú videá od novinárov, ktorí boli včera pozvaní na akciu „Far Out“ v kalifornskom Cupertine.

Po skončení oficiálnej videoprezentácie, si známi youtuberi, redaktori a influenceri mohli vyskúšať iPhone 14 vo všetkých štyroch verziách ako aj Apple Watch Ultra či ďalšie novinky. Produkty si samozrejme nafotili a niektorí aj natočili, vďaka čomu celému svetu ukázali, ako vyzerajú a fungujú naživo.

iPhone 14 / 14 Pro Hands-On

Ich prvé „Hands-On“ dojmy si môžete pozrieť na videách nižšie, ktoré sa venujú jednotlivým iPhonom a rovnako tak ich nových funkciám či niekoľkým rýchlym porovnaniam.

Samozrejme, v tomto prípade ide len o prvotné zoznámenie sa so zariadeniami, ktorých cena prekračuje rekordné maximá. Na podrobnejšie recenzie a testy si budeme musieť počkať ešte niekoľko dní.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Šéf spoločnosti Apple si vyskúšal nový elektromobil Rivian! Žeby testoval budúcu konkurenciu?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -