Spoločnosť Apple nám v priebehu včerajšieho večera predstavila úplne nový iPhone 14 / 14 Plus a iPhone 14 Pro / 14 Pro Max, ktorý ponúka nielen dizajnové, ale aj hardvérové zmeny. Tieto zariadenia budú dostupné od 16. septembra po celom svete, pričom do tohto dátumu sa s nimi nestretnete ani v oficiálnych predajniach spoločnosti Apple.

Jediná cesta, ako si teda užiť dizajn, funkcie a celkové pocity z nových iPhonov sú videá od novinárov, ktorí boli včera pozvaní na akciu „Far Out“ v kalifornskom Cupertine.

- Reklama -

Po skončení oficiálnej videoprezentácie, si známi youtuberi, redaktori a influenceri mohli vyskúšať iPhone 14 vo všetkých štyroch verziách ako aj Apple Watch Ultra či ďalšie novinky. Produkty si samozrejme nafotili a niektorí aj natočili, vďaka čomu celému svetu ukázali, ako vyzerajú a fungujú naživo.

iPhone 14 / 14 Pro Hands-On

Ich prvé „Hands-On“ dojmy si môžete pozrieť na videách nižšie, ktoré sa venujú jednotlivým iPhonom a rovnako tak ich nových funkciám či niekoľkým rýchlym porovnaniam.

Samozrejme, v tomto prípade ide len o prvotné zoznámenie sa so zariadeniami, ktorých cena prekračuje rekordné maximá. Na podrobnejšie recenzie a testy si budeme musieť počkať ešte niekoľko dní.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -