Apple nám už o týždeň predstaví úplne nový iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max, ktorý bude drahšou alternatívou ku základnému modelu iPhone 14iPhone 14 Max. V tomto článku sa však budeme venovať prémiovým verziám, nakoľko tých by sa mala týkať veľká zmena v baleniach, ktorú si všimnete už na prvý pohľad.

O dnešný únik sa postaral leaker ShrimpApplePro na svojom Twitteri, kde zverejnil fotografiu nálepky, ktorú spoločnosť Apple používa na zapečatenie balenia každého nového iPhonu predstaveného po októbri 2020. Nachádza sa na nej nápis „iPhone 14 Pro“ a niekoľko ďalších textov, ktoré odkazujú na krajinu pôvodu a výroby.

iPhone 14 Pro únik
Zdroj: Twitter / ShrimpApplePro

Pozorné oko si však všimne, že tu niečo nesedí. Samotná nálepka je totiž nalepená na bielej krabici, ktorá sa ku iPhonom s označením Pro nikdy nedodávala.

Prvý iPhone „Pro“ prišiel ešte v roku 2019. Mal však čiernu krabicu 

iPhone 11 Pro balenie
Zdroj: Unsplash / Daniel Romero

Už od roku 2019, keď prišla prvá generácia tohto modelu (iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max) sa striktne predával len v čiernych krabičkách, čím sa spoločnosť Apple snažila upozorniť na to, že ide o exkluzívnejšiu verziu.

V roku 2022 sa ale môže všetko zmeniť. Koniec koncov, nenapovedá tomu iba samotná biela krabička (veď môže ísť aj o biely stôl, na ktorom je nálepka odfotená) ale aj nálepka. Tá býva rovnako ako celé papierové balenie v čiernej farbe, čo v tomto prípade neplatí.

Prečítajte si tiež  Kde je najlacnejší benzín alebo nafta? Táto aplikácia vám odpovie

Samozrejme, fotografia môže byť upravená, prípadne celý únik sfalšovaný. Keďže sa však blížime ku predstaveniu a ShrimpApplePro je považovaný za relevantný zdroj informácií s dobrými kontaktmi v dodávateľských reťazcoch, vcelku tomu dôverujeme. A čo vy?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here