Spoločnosť Apple dlho nepostavila tak dobrý smartfón, akým je iPhone 15. Tento model dostal moderný dizajn, kvalitný displej s výrezom Dynamic Island, extrémne výkonný procesor či perfektný kamerový systém. A hoci je na trhu len niekoľko mesiacov, po kliknutí na tento odkaz môžete iPhone 15 kúpiť za výhodnú cenu. Zariadenie vám vydrží dlhé roky a vy ho budete milovať.

iPhone 15 má klasický 6,1″ OLED displej, ktorý sa pohodlne ovláda aj jednou rukou a ponúka vysoké rozlíšenie či silný jas aj na priamom slnku. Chráni ho špeciálna úprava Ceraic Shield, vďaka čomu sa len tak nerozbije a celá hliníková konštrukcia zariadenia je odolná voči vode a prachu v rámci normy IP68. Čo sa potom týka výkonu, o ten sa stará špičkový čip A16 Bionic, ktorý je doplnený o 6 GB operačnej pamäte RAM. Rozbehnete na ňom náročné hry, aplikácie či foto / video editory a zároveň sa môžete tešiť na minimálne 5 rokov dlhú podporu najnovších verzií operačného systému iOS.

iPhone 15 patrí aktuálne medzi najpredávanejšie smartfóny na Slovensku a my sa tomu úprimne vôbec nečudujeme. Apple si zaň v čase uvedenia na trh pýtal 949 €, no to je dnes už dávna minulosť. Po kliknutí na tento odkaz iPhone 15 kúpite len za 709 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Dostanete pri tom absolútne špičkové zariadenie s veľmi slušnou výbavou, ktorému vôbec nič nechýba. Ani sa nečudujeme, že v predajoch pomaly dobieha verziu „Pro“, ktorá je vždy o čosi populárnejšia.

iPhone 15
Zdroj: Unsplash / Rahul Mishra (úprava redakcie)

iPhone 15 má dve šošovky fotoaparátov vzadu, pričom hlavný snímač ponúka až 48 Mpx rozlíšenie s možnosťou zmenšenia záberov na 24 Mpx, aby neboli moc náročné na úložisko a prenos. Takisto má iPhone 15 aj 12 Mpx ultraširokouhlý objektív a hoci mu chýba teleobjektív, v rámci hlavného snímača je možné opticky zoomovať až 2x, čo sa vyrovná samostatnému teleobjektívu, aký sme poznali napríklad v iPhone 12 Pro. Zariadenie má tiež špičkovú stabilizáciu na úrovni snímača a nechýba mu ani možnosť natáčania 4K videa pri 60 FPS, či spomalených 1080p záberov pri 240 FPS.

Aby toho nebolo málo, iPhone 15 má podporu pre 5G pripojenie a po novom aj univerzálny USB-C konektor. Niektorí fanúšikovia Apple na túto zmenu síce nadávajú, no zo všeobecného hľadiska je veľmi prínosná a používanie zariadenia je vďaka nej pohodlnejšie.

iPhone 15 tiež dokáže detegovať autonehodu a dokonca podporuje núdzové SOS cez satelit, no na Slovensku táto funkcia zatiaľ nie je k dispozícii. Pridajme k tomu celodennú výdrž batérie aj pri náročnejšom používaní a máme tu produkt, ktorému sa konkuruje len veľmi ťažko. iPhone 15 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 709 €. Z nášho pohľadu je to jeden z najlepších smartfónov, aké Apple v uplynulých rokoch predstavil. Jeho nákupom neurobíte chybu.

Prečítajte si tiež  Pozvánka na Apple Event pre iPhone 15 ukrýva tajomstvo. Všimli ste si to aj vy?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -