Spoločnosť Apple už o deväť mesiacov predstaví nástupcu za iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max, ktorý ponesie s najvyššou pravdepodobnosťou označenie iPhone 15. Toto zariadenie by sa malo po dizajnovej stránke mierne zmeniť, pričom azda najväčšou odlišnosťou majú byť zaoblené okraje. Apple by sa tým vrátilo ku dizajnu, ktorý už v minulosti používalo.

Kúpite si príslušenstvo pre iPhone či Apple Watch na Loopi. Zaplatíte aj cez Apple Pay a tovar vám bude odoslaný mimoriadne rýchlo. (Reklama)

Pochopiteľne, samotné informácie o zmene dizajnu zatiaľ neboli oficiálne potvrdené a taktiež sme nevideli žiadne fotografie šasi či CAD súbory používané pri výrobe. Dizajnérske štúdio 4RMD sa však na základe únikov rozhodlo vytvoriť koncept iPhonu 15 Pro, vďaka čomu si vieme oveľa lepšie predstaviť jeho očakávaný dizajn.

iPhone 15 Pro na realistickom koncepte so všetkým, čo od neho očakávame

Pri návrhu použilo práve zaoblené hrany, periskopický objektív v zadnej časti, menší Dynamic Island či tlačidlá na boku, ktoré sa už nedajú fyzicky stlačiť. Fungovať by totiž mali na princípe haptickej odozvy.

Zariadenie by malo mať samozrejme výkonnejší a úspornejší čip A17 Bionic a pokiaľ sa nič nezmení, jeho cena zostane približne rovnaká ako tento rok. Určite by sa už nemala zvyšovať.

Predpokladané uvedenie na trh iPhonu 15 / 15 Pro a teoreticky aj modelu 15 Ultra spadá na polovicu septembra 2023. Zariadenie môže dostať nové farebné prevedenia ako aj detaily, o ktorých zatiaľ nevieme. Sledujte nás preto ďalšej, aby ste sa dozvedeli všetky novinky z prvej ruky.

Zároveň nám napíšte do komentára, ako sa vám dnešný koncept páči. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Táto novinka pre iPhone 16 nebude dostupná pre základné modely. Škoda
Môže ťa zaujímať
- Reklama -