Vyzerá to tak, že zásadné zmeny, ktoré sa udejú v krabičkách od nových iPhonov sa nebudú týkať len pripravovaných vlajkových lodí s označením „12“. Populárny leaker L0vetodream dnes zverejnil informácie, že zmenu pocítia aj budúci majitelia najlacnejšieho iPhonu SE 2. generácie. Príde už koncom tohto roka.

iPhone SE 2. generácie bez nabíjačky a EarPods v balení

Niečo podobné sme už naznačovali, no doposiaľ sa nejednalo o takýto hodnoverný únik. Účet, ktorý ho zverejnil má veľmi dobrú povesť. Podľa leakera bude Apple prehodnocovať obsah balení u viacerých zariadení ako len pri najnovších iPhonoch 12, ktoré sa dostanú do predaja niekedy koncom septembra alebo začiatkom októbra 2020.

L0vetodream tvrdí, že nové krabičky budú omnoho menšie a tenšie ako tie súčasné. Apple takýmto spôsobom zabije viacero múch jednou ranou. Nepôjde len o úsporu peňazí na samotnom príslušenstve.

iPhone SE 2. generácie príde o EarPods a nabíjací adaptér koncom tohto roka.

Vďaka menším baleniam by sa teoreticky mohli znížiť aj náklady na dopravu. iPhone SE 2. generácie bude v takomto prípade dokonca ešte lacnejší ako dnes. Dávnejšie správy naznačovali, že by mal štartovať na úrovni 349$. Jeho atraktivita v očiach zákazníkov teda výrazne stúpne.

Samotný box má obsahovať okrem návodov aj USB-C napájací kábel. Ten kto bude potrebovať adaptér, Apple pre neho už dnes vyvíja úplne novú 20W verziu, ktorá nahradí 5W a 18W prevedenia.

S týmto tvrdením v podstate už operuje aj známy analytik Ming-Chi Kuo. Ten pred pár dňami taktiež naznačil, že iPhone SE 2. generácie nebude mať vo svojom balení slúchadlá EarPods a 5W adaptér. Nechajme sa teda prekvapiť. Aký je váš názor na túto zmenu pri najdostupnejšom modeli? Napíšte nám do komentára.

3 dôvody, prečo si kúpiť iPhone SE 2. generácie.
iPhone SE 2. generácie príde o EarPods a nabíjačku koncom tohto roka.

zdroj

Prečítajte si tiež  Dynamic Island bude ešte dynamickejší. Apple pripravuje revolučné zmeny spolu s Face ID pod displejom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.