Apple Event v rámci WWDC 2023 sa už nezadržateľne blíži a my sa nevieme dočkať, ako nám spoločnosť Apple predstaví úplne nové softvérové aj hardvérové produkty.

Dnešná konferencia by mala byť špeciálna v tom, že na nej neuvidíme len iOS 17 či watchOS 10. Spoločnosť Apple by mala odhaliť aj vôbec prvý 15″ MacBook Air či Apple Headset, vďaka čomu bude určite stáť za pozretie.

Ak sa už na to tešíte aj vy, nezabudnite, že celá udalosť začína o 19:00 hodine nášho času. Pripraviť sa môžete aj elegantným pozadím od iDownloadblog pre svoj iPhone vo vysokej kvalite, ktoré si stiahnete úplne zadarmo.

Ako stiahnuť pozadie vo vysokej kvalite?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne kliknite na “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky alebo skrz menu na uzamknutej ploche v iOS 16 (podržte prst na aktuálnom pozadí a počkajte, kým sa vám zobrazia možnosti úprav).
  4. Hotovo.

Pozadia WWDC 2023 pre iPhone vo vysokej kvalite 

Upozorňujeme, že obrázky, ktoré sú pridané v tomto článku môžu mať zníženú kvalitu z dôvodu komprimácie. Keď však na obrázok kliknete, dostanete sa ku pôvodnúmu súboru vo vysokom rozlíšení a maximálnej kvalite. Vďaka tomu budete mať z pozadia ešte väčší zázitok.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Zaklínač hlási príchod na ďalšie počítače Mac: Na týchto modeloch bude podporovaný
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.