Nadchádzajúci Apple Event, ktorý sa uskutoční v rámci konferencie WWDC 2024 sa už nezadržateľne blíži a my sa nevieme dočkať, ako nám spoločnosť Apple predstaví úplne nové softvérové produkty, na ktorých v priebehu uplynulého roka tak intenzívne pracovala.

Dnešná konferencia by mala byť špeciálna v tom, že na nej neuvidíme len iOS 18 či watchOS 11. Spoločnosť Apple nám s vysokou pravdepodobnosťou po prvýkrát odhalí aj svoju vlastnú umelú inteligenciu, ktorá bude niesť názov Apple Intelligence a úplne zmení spôsob, akým používame iPhone, ale aj iPad či počítače Mac. Máme sa teda na čo tešiť.

Ak sa už premiéry neviete dočkať ani vy, nezabudnite, že celá udalosť začína o 19:00 hodine nášho času a to, ako ju sledovať nájdete na tomto odkaze. Pripraviť sa predtým môžete aj elegantným pozadím od BasicAppleGuy pre svoj iPhone, iPad či Mac vo vysokej kvalite, ktoré si stiahnete úplne zadarmo.

Ako stiahnuť pozadie WWDC 2024 vo vysokej kvalite?

  1. Kliknite pravým tlačidlom (presmeruje vás na jeho originálny súbor vo vysokej kvalite) alebo podržte palec na obrázku (môže byť v nižššej kvalite).
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne kliknite na “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky alebo skrz menu na uzamknutej ploche v iOS 16 (podržte prst na aktuálnom pozadí a počkajte, kým sa vám zobrazia možnosti úprav).
  4. Hotovo.

Pozadia WWDC 2024 vysokej kvalite 

Upozorňujeme, že obrázky, ktoré sú pridané v tomto článku môžu mať zníženú kvalitu z dôvodu komprimácie. Keď však na obrázok kliknete, dostanete sa ku pôvodnúmu súboru vo vysokom rozlíšení a maximálnej kvalite. Vďaka tomu budete mať z pozadia ešte väčší zázitok.

Pozadie WWDC 2024 pre iPhone

Pozadia WWDC 2024
Zdroj: BasicAppleGuy

Pozadie WWDC 2024 pre iPad

Pozadia WWDC 2024
Zdroj: BasicAppleGuy

Pozadie WWDC 2024 pre Mac

Pozadia WWDC 2024
Zdroj: BasicAppleGuy

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nový iPad Pro vás ochráni pred odpočúvaním!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.