Je už takmer tradíciou, že po zverejnení pozvánky na nachádzajúcu udalosť vznikajú kvalitné pozadia pre naše smartfóny. O tie posledné sa postaral šikovný dizajnér AR7. Jeho prácu si môžete pozrieť aj v tomto článku.

Pozadia s tematikou Apple Eventu s názvom „One more thing“

Najbližšia udalosť sa odohrá 10.novembra o 19:00 hodine nášho času. Technologický gigant zverejní video priamo z Apple Parku, na ktorom nám predstaví počítače Mac s čipom Apple Sillicon a ďalšie produkty. Ak sa na akciu tešíte, môžete ju jedným klikom pridať do kalendára alebo si rovno nastavte pozadie s jej dizajnom.

- Reklama -

Otvorením tohto odkazu budete presmerovaný na Google Disk, kde sa nachádzajú viaceré zložky s rôznymi verziami a veľkosťami tapiet pre jednotlivé modely. AR7 tvrdí, že ich zvládnete napasovať na ktorýkoľvek iPhone X/XS/XR/11/11 Pro/12 mini/12/12 Pro/ 12 Pro Max atď… Stačí trochu snahy.

Podľa nášho názoru sa táto grafika veľmi pekne podarila a ideálne pasuje aj na domovskú plochu iOS 14. Nie je vôbec komplikovaná, no zároveň ponúka decentný farebný gradient takže sa v ňom nebudú strácať ikonky aplikácií.

Ak hľadáte nové pozadie a tešíte sa na najbližšiu udalosť, toto je absolútne skvelá voľba, ktorá môže byť zaujímavá. Pokiaľ vás ale grafika neoslovila, prečítajte si tento článok, v ktorom sa nachádza zoznam tých najlepších aplikácií pre tento účel.

zdroj

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.