Len nedávno sme vám priniesli pozadia z vesmírneho teleskopu vo vysokej kvalite, s ktorými si môžete skrášliť pracovnú plochu. To sme však ešte netušili, že Apple nám už o pár týždňov oznámi oficiálny dátum konania najdôležitejšieho tohtoročného eventu s názvom Far Out, na ktorom sa ukáže viacero hardvérových noviniek vrátane iPhonu 14 / 14 Pro či Apple Watch Series 8.

No a keďže pozvánky od Apple sú vždy tematické, tentokrát to nie je ináč. Na obrázku môžete vidieť logo spoločnosti Apple v nádhernej vesmírnej atmosfére, ktoré vyzerá jednoducho perfektne.

Pozadia pre iPhone, Mac či iPad

Apple Event iPhone 14 2022
Zdroj: Apple

O nové pozadia sa v expresnom čase postaral šikovný grafik Basic Apple Guy, ktorého môžete poznať aj z Twitteru. Ten zverejnil pozadia, ktoré sú vhodne pre iPhone, Mac či iPad na tomto Google Drive.

Všetky obrázky sú samozrejme v maximálnom možnom rozlíšení a k dispozícii na viacero formátov obrazoviek, vďaka čomu vám budú pasovať skoro na každé Apple zariadenie. Ak teda chcete pripraviť na Keynote, pravdepodobne ešte nebola lepšia príležitosť!

Ako stiahnuť pozadie?

  1. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku, ktorý sa vám páči a otvorte ho v novom tabe.
  2. Kliknite pravým tlačidlom alebo podržte palec na obrázku a následne zvoľte “Uložiť” alebo “Uložiť obrázok ako”.
  3. Pozadie si nastavte prostredníctvom aplikácie Fotky.
  4. Hotovo.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  iPhone 16 Plus môže prísť o svoju najväčšiu výhodu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -