Spoločnosť Apple je veľmi opatrná v zavádzaní niektorých noviniek. Hoci je preukázateľné, že v Cupertine skúmajú skladacie smartfóny, ich uvedenie na trh je stále otázne. Niektorí fanúšikovia značky by ale chceli vidieť iPhone, ktorý by sa dal zložiť na dve časti a preto vznikajú také koncepty ako ten dnešný.

O video sa postaral známy YouTube kanál iOS Beta News a hlavnou inšpiráciou bol pravdepodobne Samsung Galaxy Z Flip, ktorý využíva podobný princíp skladacieho mechanizmu.

Zariadenie na videu má podľa popisu 6,1″ Super Retina XDR OLED Display, procesor M1, tri fotoaparáty na zadnej strane a cenovku na úrovni $1,070 to $1,310.

Pozrite si video pod týmto odsekom a posúďte sami, či sa vám nový koncept páči alebo nie. Ak by bol iPhone niekedy v budúcnosti skladací, mal by si brať inšpiráciu skôr zo Samsungu Galaxy Z Flip alebo Galaxy Z Fold? Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory v komentároch.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Nový MacBook Air 15" približuje svoj dátum vydania. Kedy sa ho dočkáme?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.