Spoločnosť Apple je veľmi opatrná v zavádzaní niektorých noviniek. Hoci je preukázateľné, že v Cupertine skúmajú skladacie smartfóny, ich uvedenie na trh je stále otázne. Niektorí fanúšikovia značky by ale chceli vidieť iPhone, ktorý by sa dal zložiť na dve časti a preto vznikajú také koncepty ako ten dnešný.

O video sa postaral známy YouTube kanál iOS Beta News a hlavnou inšpiráciou bol pravdepodobne Samsung Galaxy Z Flip, ktorý využíva podobný princíp skladacieho mechanizmu.

- Reklama -

Zariadenie na videu má podľa popisu 6,1″ Super Retina XDR OLED Display, procesor M1, tri fotoaparáty na zadnej strane a cenovku na úrovni $1,070 to $1,310.

Pozrite si video pod týmto odsekom a posúďte sami, či sa vám nový koncept páči alebo nie. Ak by bol iPhone niekedy v budúcnosti skladací, mal by si brať inšpiráciu skôr zo Samsungu Galaxy Z Flip alebo Galaxy Z Fold? Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory v komentároch.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.