Pokiaľ máte radi prémiový dizajn a luxusné spracovanie, spoločnosť Nomad vám zrejme nemusíme predstavovať. Práve dnes vydala nové príslušenstvo pre iPad Pro, ktoré vás zaujme.
Ide konkrétne o dve púzdra Modern Leather Case a Modern Leather Folio vyrobené z kvalitnej kože. V oboch prípadoch získa zákazník aj vysoký stupeň ochrany zariadenia.
Modern Leather Case
Kožené púzdro Modern Leather Case pripomína svojim dizajnom kožené obaly pre iPhone. Nomad samozrejme myslel na kompatibilitu s Apple Pencil a pripravil ho v dvoch farebných prevedeniach.

Modern Leather Folio

Jeho súčasťou má byť až 66 magnetov zo vzácnych zemín, ktoré zabezpečia vysokú stabilitu v rôznych polohách. Púzdro teda nemá za úlohu iba zariadenie ochrániť, ale takisto má aj svoje funkčné vlastnosti.

Európske ceny ku týmto novým luxusným puzdram od Nomadu zatiaľ zverejnené neboli, no môžeme predpokladať, že sa budú pohybovať na podobných úrovniach ako tie americké. Dajte nám vedieť do komentára, či sa vám nové obaly páčia alebo preferujete skôr iné materiály. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.
Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

