Hoci recenzenti toto zariadenie netestujú, evidentne sa už dostalo k prvým predajcom. Tí dnes napriek prísnemu embargu zverejnili unboxing video. Pozrite sa na to, ako vyzerá iPad Air 4. generácie spolu s obsahom balenia.

iPad Air 4. generácie – unboxing

Len pred pár dňami sme vás informovali, že spoločnosť m:zone spustila predobjednávky na iPad Air 4. generácie. Tento tablet príde do predaja už čoskoro. V dnešnom videu si môžete pozrieť zábery na nový, nebesky modrý variant. Takisto nám boli priblížené niektoré detaily ako Touch ID v uspávacom tlačidle či modernejšie ploché hrany.

Okrem ukážkových videí, ktoré vznikli v rámci čínskej mediálnej udalosti (ešte v septembri) sa javí toto hands-on + unboxing video ako prvé svojho druhu. Predpokladáme, že Apple uvoľní embargo už v následujúcich dňoch (či možno hodinách) a tak sa dočkáme reálnych testov. Sami sa už tešíme, keď si tablet vyskúšame na vlastnej koži. Ostaňte naladení.

Používateľ má k dispozícii špičkový 10,9″ Retina displej s vysokým rozlíšením a rozložením od okraja k okraju. Pod kapotou pracuje procesor A14 Bionic (rovnaký ako v iPhone 12) a 4GB RAM.

iPad Air 4. generácie dokážete spárovať s Apple Pencil 2. generácie a obrovským množstvom iného príslušenstva. K dispozícii máte päť farebných prevedení (striebornú, vesmírne šedú, ružovo zlatú, zelenú a nebesky modrú).

iPad Air 4. generácie cenník

  • iPad Air 4. generácie Wi-Fi (64GB) – 649€
  • iPad Air 4. generácie Wi-Fi (256GB) – 819€
  • iPad Air 4. generácie Wi-Fi + Cellular (64GB) – 789€
  • iPad Air 4. generácie Wi-Fi + Cellular (256GB) – 959€
https://youtu.be/5Rrjk47QrOg

zdroj

Prečítajte si tiež  iPadOS 17.4.1 opravuje frustrujúcu chybu s kamerou a QR kódmi
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.