Smart Battery Case pre iPhone 11 a 11 Pro sme doteraz nepoznali. Apple si s týmto príslušenstvom zdá sa dalo na čas. Dnes sa však vďaka mobilnému operačnému systému iOS 13.2 môžeme pozrieť na to ako bude vyzerať. Jablková spoločnosť by si mala dávať na tieto úniky väčší pozor…

Smart Battery Case pre iPhone 11 a 11 Pro

Smart Battery Case vo všeobecnosti nepatrí medzi to najkrajšie príslušenstvo aké Apple predáva. Jeho tučné “bruško” s baterkou na zadnej strane zariadenia (minimálne nám) nepôsobí príliš esteticky. Tak či onak, už niekoľko rokov sa predáva a zdá sa, že je veľmi populárne. Firma ho dodáva k iPhonu za príplatok, ktorý sa pohybuje na úrovni 100€ a táto čiastka by sa nemala meniť.

No a hoci ho firma na iPhone 11 a 11 Pro doteraz oficiálne nepredstavila, čoskoro sa to zmení. Naznačil nám to portál Macrumors, ktorý objavil niekoľko ikoniek v novej aktualizácii operačného systému iOS 13.2. Len pred pár hodinami sme vám pri tom vďaka tejto aktualizácii prezradili to, ako sa bude volať nové sledovacie zariadenie od Applu. Zdá sa teda, že firma si nedáva dosť veľký pozor na obsah svojich updatov. Touto chybou však kazí dojem “prekvapenia” a tak sme poznali napríklad dizajn AirPods Pro v ikonke omnoho skôr ako včera

Každý jeden model si príde na svoje, zatiaľ sú však iba v čiernej

V iOS 13.2 sa nachádzajú konkrétne tri, mierne odlišné ikonky zobrazujúce toto príslušenstvo. To naznačuje, že si nájdu cestu ku všetkým trom novo-predstaveným iPhonom. Všetky sú zatiaľ iba v čiernej farbe. Neznamená to ale, že to tak aj ostane. Jedná stále len o uniknuté ikonky, takže ich farby môžu byť obmedzené. Momentálne nepoznáme ani to, kedy by sme sa Smart Battery Case mohli dočkať. Keďže je ale súčasťou už tejto aktualizácie, predpokladáme, že to bude niekedy v priebehu následujúcich dní.

Na druhú stranu sa tu objavuje aj otázka, či ho vlastne ešte niekto potrebuje. Netvrdíme, že sa nám telefón nemôže vybiť, to je samozrejme hlúposť. Na druhú stranu nové batérie v iPhone 11, iPhone 11 Pro a špeciálne iPhone 11 Pro Max sú už tak vymakané, že sa nám to stáva len minimálne. Samozrejme, každý používa svoje zariadenie iným spôsobom a tak sa to nedá takto plošne povedať. Na druhú stranu ale predpokladáme, že predajo tohto príslušenstva budú vďaka väčším akumulátorom stále nižšie a nižšie. Používaš Smart Case aj ty?

Smart Battery Case pre iPhone 11 a 11 Pro odhalený vďaka iOS 13.2.
Smart Battery Case pre iPhone 11 a 11 Pro odhalený vďaka iOS 13.2.
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here