Na internete sa každoročne objavuje obrovské množstvo správ a únikov, ktoré hovoria o budúcnosti jablkovej spoločnosti. Je preukázateľné, že pokiaľ človek sleduje renomované zdroje, v drvivej väčšine prípadoch počúva pravdu aj keď to pochopiteľne niekedy nevyjde tak ako pri Apple Watch Series 7. To však bolo jedno z mála takýchto fatálnych „zlyhaní“.

Dnes sa na internete objavili informácie o dizajne iPhonu SE 3. generácie spolu s priloženým obrázkom. A aj keď veríme, že mú niektorí menej skúsení používatelia naleteli, musíme vás upozorniť na to, že v tomto prípade ide s istotou o podvod.

Už len podľa toho, že iPhone SE 3. generácie bude mať rovnaký dizajn ako jeho predchodca, no zmení sa po hardvérovej stránke môžeme na „úniku“ vidieť, že tu skrátka niečo nesedí.

Na obrázkoch sa totiž nachádza iPhone XR v striebornej farbe, ktorý by síce mohol byť iPhonom SE, ale až pravdepodobne v jeho štvrtej generácii, ktorá sa dostane na trh niekedy v roku 2023 až 2024. Minimálne také s ním má plány spoločnosť Apple.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Keď už chceli sfalšovať únik, mohli si dať záležať na detailoch 

A pokiaľ by sa autori úniku snažili trochu viac, mohlo ich napadnúť, že každý iPhone predstavený po roku 2019 už používal logo nahryznutého jablka vycentrované na stred zariadenia. Na fotke môžete vidieť, že sa nachádza vo vrchnej časti.

Prečítajte si tiež  Apple už začalo vyrábať nový iPhone SE 3. generácie. Vieme kedy ho firma predstaví!

Ak teda bude niekto tvrdiť, že zdroj aj únik sú relevantné, v tomto prípade môžete mať istotu, že klame. To čo vidíme na fotkách nie je žiaden iPhone SE 3 ale len iPhone XR, ktorý Apple začalo predávať ešte v roku 2018…

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.