Známy leaker Ben Geskin sa dnes postaral o menší rozruch v „jablkovom“ svete. Tento chlapík je známy predovšetkým pre svoje presné úniky a predpovede. Dnes sa môžete pozrieť na to, ako bude vyzerať iPad Pro zo zadnej strany vďaka fotografiám obalu, ktorý Ben zverejnil vo svojom tweete.

Únik obalu ukazuje, ako bude vyzerať iPad Pro 2020!

Apple pre nás chystá úplne nový iPad Pro. Prevezme jedno zo zásadných vylepšení iPhonu 11 Pro. Hovoríme samozrejme o troch šošovkách fotoaparátu, ktoré sa nachádzajú na zadnej strane zariadenia. Konkrétne tu teda bude prítomný klasický širokouhlý objektív, ultraširokouhlý objektív (120 stupňov) a teleobjektív (pravdepodobne s 2x zoomom).

Ak sa pýtate načo to vlastne tomu tabletu bude, odpoveď je jednoduchá. Jedná sa o profi zariadenie, s ktorým pracujú aj tvorcovia najrôznejšieho obsahu. Vďaka programom a aplikáciam bude relatívne jednoduché na iPad (pomocou rôznych statívov) nasnímať obraz a následne ho pomocou prsta a Apple Pencil upraviť. Samozrejme netvrdíme, že kvalita samotných záberov je v tomto prípade taká ako z profesionálnych kamier alebo zrkadloviek.

Takto bude vyzerať iPad Pro 2020. Budú tu 3 fotoaparáty.
Únik obalu ukazuje, ako bude vyzerať iPad Pro 2020!

Ako sme sa však nedávnym videom od Applu sami presvedčili, trojitá šošovka na zadnej strane sa k nej vie minimálne veľmi dobre priblížiť. Ono je to väčšinou aj tak najmä kompozícii, nasvietení a filmárskom talente… iPad Pro 2020 bude teda slúžiť na to, na čo bol pôvodne navrhnutý. Bude to fantastický tablet, ktorý je určený predovšetkým pre profesionálov, ktorí ho vedia v praktickom živote reálne využiť. To ako bude vyzerať po vizuálnej stránke ukazujú dnešné fotky od Bena Geskina.

Na záver by sme ešte radi spomenuli, že sa začalo šepkať o predstavení akejsi 12″ verzie. O jej príchode zatiaľ veľa nevieme, no môže sa stať, že bude na trhu už v marci tohto roka. Tablet by mal mať okrem iného aj modernejší a výkonnejší procesor Apple A13 Bionic (alebo výkonnejšiu verziu Apple A13X Bionic) a operačnú pamäť okolo 6-8 GB RAM. Tešíte sa?

Prečítajte si tiež  Apple kedysi vyrábalo brutálne tenisky. Teraz si ich môžeš kúpiť aj ty
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.