Od oficiálneho vydania aktualizovaných operačných systémov nás delia pravdepodobne už iba dni. Ako uvádza portál 9to5mac, technologický gigant predstavil ôsmu beta verziu macOS Big Sur 11.3 určenú pre vývojárov. Tá sa tu objavila chvíľu po vydaní ôsmej bety iOS 14.5 a iPadOS 14.5.

Podľa prvotných zistení sa používatelia môžu tešiť na nové možnosti triedenia v aplikácií Pripomienky. Tak isto sa tvorcovia v Cupertine zamerali na rozšírenú podporu ovládačov z herných konzol Xbox a PlayStation, automatické prehrávanie v Apple Music a ďalšie drobnosti vrátane lepšej stability systému a samozrejme dlhšej výdrže batérie na jedno nabitie.

- Reklama -

Spomenúť ešte musíme novú funkciu záruky, ktorá debutovala v systéme iOS 14 a v počítačoch bude k dispozícii v rámci sekcie About This Mac..

Vzhľadom na skutočnosť, že samotný softvér majú vývojári k dispozícii sotva niekoľko desiatok minút, je celkom pochopiteľné, že o ňom máme zatiaľ málo informácii. O všetkých ďalších novinkách vám dáme samozrejme vedieť.

Plnej verzie sa pravdepodobne dočkáme už v priebehu budúceho týždňa, niekedy po Apple Evente, ktorý sa má konať 20. apríla.

Napíšte nám do komentára, ako ste zatiaľ spokojní macOS Big Sur ako takým. Je to krok vpred oproti predošlej verzii, alebo s ním budú podľa vás nejaké problémy? Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here