Jablková spoločnosť dnes aktualizovala okrem iPadu Pro a Macu mini, aj MacBook Air. Obľúbený počítač má teraz výkonnejší procesor, lepšiu grafiku, väčšie úložisko a to všetko za rovnakú cenu. Okrem toho, ale nebude mať problém s kompatibilitou, pokiaľ ho napojíte na 6K Pro Display XDR.

Nový MacBook Air nebude mať problém so 6K displejom.

Už minulý rok sme sa presvedčili o tom, že so špičkovým Pro Display XDR, ktorý má rozlíšenie 6K a uhlopriečkou 32″, nemá problém napríklad ani iPad Pro 2018. Táto profesionálna zobrazovacia jednotka ponúka podporu 10-bitových farieb a tiež jas na úrovni 1600 nitov. Kontrastný pomer je pri tom až 1 000 000:1.

Apple predstavilo nový MacBook Air

Doteraz ho oficiálne (podľa Apple), nebolo možné pripojiť na MacBook Air. Od dnešného dňa sa to ale všetko zmenilo. S príchodom vylepšenej verzie, sa na stránkach objavila už aj kompatibilita s týmto zariadením.

Nový MacBook Air budete môcť zakúpiť už za 1 199€. Samotný displej štartuje na cenovke 5 499€. Nevieme však, či sa medzi našimi čitateľmi nachádza niekto, kto má tú česť s týmto profesionálnym náčiním pracovať.

Ak však áno, a plánuje si zakúpiť aj MacBook Air, bude pre neho dobrou správou to, že si pomocou kábla bude môcť prehrávať napríklad filmy z Netflixu a podobne. Samozrejme, že sme tu jednoduché procesy nespomenuli náhodou. MacBook Air je pripravený predovšetkým na menej náročnú prácu…

Nový MacBook Air nebude mať problém so 6K displejom.
Nový MacBook Air nebude mať problém so 6K displejom.
Prečítajte si tiež  Unikli kryty pre iPhone 15: Zariadenie skutočne príde o tento ikonický prvok
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.