Spoločnosť Apple chystá v roku 2022 štyri nové iPhony 14, ktoré budú vyzerať trochu ináč, než súčasná generácia. Čo sa týka dizajnu, ten by sa mal upraviť len veľmi zvoľna. Zásadná však bude celková ponuka zariadení, nakoľko v nej už nenájdeme najmenší 5,4″ iPhone 14 mini.

Dôvodom je to, že jeho predchodcovia iPhone 12 mini a 13 mini nezaznamenali v predajoch žiaden väčší úspech. Apple ich teda nahradí úplne iným riešením.

Nový iPhone 14 Max

Konkrétne by sme sa mali dočkať lacnejšej 6,7″ verzie iPhone 14 Max, ktorá bude predstavovať alternatívu pre vlajkovú loď iPhone 14 Pro Max. Používatelia sa však budú musieť rozlúčiť s výkonnejším procesorom A16 Bionic, trojicou šošoviek na zadnej strane a takisto zredukovaným výrezom. Ten bude na tomto modeli rovnaký, ako na minuloročnom iPhone 13.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 môže zdražieť všade mimo USA. Dôvodov je hneď niekoľko

Na strane druhej však iPhone 14 Max dostane kvalitný displej, dva prepracované fotoaparáty, elegantný dizajn a hlavne prívetivú cenovku. Aj preto sa očakáva, že v predajoch zaznamená oveľa väčší úspech, než iPhone 13 mini počas tohto roka. Nechajme sa prekvapiť.

O video, v ktorom sú porovnávané makety iPhonu 14 / 14 Pro s iPhonom 13 / 13 Pro sa postaral youtuber iupdate. Pokiaľ vás teda zaujímajú bližšie detaily, určite si ho pozrite celé od začiatku do konca. V prípade, že máte problémy s angličtinou, vyskúšajte automaticky generované titulky, ktoré vám ponúka YouTube.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.