So zdražovaním sa v posledných mesiacoch stretávame prakticky pri všetkých tovaroch a službách. Dôvodom je inflácia či rastúca cena energií, ktorá negatívne pôsobí na naše peňaženky. Po tom, čo zdražovanie ohlásili veľkí operátori ako Orange, O2 či 4ka, prichádza aj ďalšia spoločnosť, ktorá sa zameriava predovšetkým na televíziu a Internet. Ide o DIGI Slovakia.

Táto firma na svojom webe zverejnila správu, v ktorej svojich zákazníkov informuje o zvyšovaní cien. Okrem inflácie uvádza ako dôvod aj aktuálny vývoj na trhu, ktorý ju donútil k miernej úprave cenníka. O nič drastické však našťastie nejde.

Pokiaľ si napríklad predplácate za pravidelný mesačný poplatok základný balík služieb SATELIT Štandard, zaplatíte len o jedno euro viac. Pôvodná cena služby (ktorá platí do novembra 2022) bola stanovená na 9,60 eur, pričom po novom sa dvihne na 10,60 eur.

Koľko budete po novom platiť?

Aby ste v tom všetkom mali lepší prehľad, spoločnosť DIGI Slovakia vytvorila aj jednoduchú a prehľadnú tabuľku, v ktorej okrem zvýšenej ceny služby uvádza aj presnú cenu za prenájom zariadenia.

Počet koncových zariadení
Cena za balík Štandard Prenájom zariadenia
Cena spolu
1 zariadenie (STB alebo CA modul) 10,60 € 1,50 €
12,10 €
2 zariadenia (STB alebo CA modul) 10,60 € 3,00 € 13,60 €
3 zariadenia (STB alebo CA modul) 10,60 € 6,00 € 16,60 €
4 zariadenia (STB alebo CA modul) 10,60 € 9,00 € 19,60 €

zdroj: DIGI Slovakia

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Návod: Ako na iPhone zmeniť poradie poznámok?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here