Pokiaľ radi sledujete televíziu, máme pre vás ďalšiu zlú správu. V priebehu uplynulých mesiacov sme sa museli rozlúčiť hneď s niekoľkými televíznymi stanicami. Išlo napríklad o Trojku, potom ČT3 a nasledovalo viacero obľúbených českých kanálov, ktoré operátor Orange vyradil z ponuky z dôvodu tlaku zo strany TV JOJ a TV Markíza.

V druhej polovici marca sme tiež písali o zrušení UP Network, ktorú nahradila nová televízna stanica Spark TV so zameraním na dokumentárne filmy a seriály. Ako ale informuje portál Satelitna.tv, mnohí Slováci teraz prichádzajú o ďalší TV kanál. Nie však všetci.

Už o pár dní má byť ukončená distribúcia českej stanice Rebel, ktorá bola šírená nekódovane (FTA) skrz družicu Astra 3B. Našťastie sa to ale týka iba jedného operátora, konkrétne spoločnosti Skylink.

Za touto zmenou stojí vysielateľ, ktorý sa rozhodol, že od apríla bude svoje programy šíriť už iba prostredníctvom vybraných káblových IPTV a OTT operátorov.

Čo vysiela TV Rebel? 

Pokiaľ ste nikdy o TV Rebel nepočuli, ide o českú hudobnú TV stanicu so zameraním na rockovú hudbu a jej vysielanie začalo 9. septembra 2013. Rebel TV sa zameriava predovšetkým na rockové videoklipy, správy a novinky zo svetu rocku a tiež motoristický magazín. (Wikipédia).

Pokiaľ chcete sledovať TV Rebel, dobrou správou je, že sa dá stále chytiť u viacerých slovenských TV operátorov. Konkrétne ide o Antik Telecom (Antik TV, Tango TV), Slovak Telekom (Magio TV a Magio Go), goNET (Lepšia.TV) a SledovanieTV.

Skylink vyradil TV rebel z pozície číslo 145 (Slovensko aj Česko), pričom tá zostane zatiaľ prázdna. Rovnako tak zo zoznamu vypadáva aj detský kanál Nickelodeon Ukraine Pluto TV.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

Loopi Eco Case
Reklama

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple natočí dokument o Billie Eilish na Apple TV+!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -