Príchodom TikToku sa zatriasla v základoch nejedna sociálna sieť, čo samozrejme neobišlo ani giganta v podobe spoločnosti Meta. Facebook a Instagram stále patria do popredia používanosti a užívateľskej komunity, čomu výrazne prispievajú nové prvky, ktoré sa firma neustále snaží implementovať.

Keďže sa jedná hlavne o video obsah, pochopiteľne najväčším konkurentom TikToku je Instagram. Ten podľa príspevku firmy vracia úder a prichádza s užitočnou funkciou prepisu textu na hovorené slovo Text-To-Speech.

- Reklama -

Táto možnosť je na TikToku viac než obľúbená, preto by podľa firmy nemala chýbať ani na Instagrame.

Okrem novej funkcie prichádzajú do aplikácie aj kustomizačné možnosti, vďaka ktorým si budete môcť vybrať aký hlas pre svoje video preferujete. Update tiež prináša niekoľko opráv a bug fixov.

Instagram TikTokInstagram TikTokInstagram TikTokAktualizácia prinášajúca funkciu Text-To-Speech a výber hlasu je dostupná ako pre iOS, tak aj pre zariadenia Android. Update je vydávaný postupne, takže ak ste sa ho ešte nedočkali buďte trpezlivý a počkajte niekoľko dní.

Čo si o tejto funkcii myslíte vy? Používate okrem iných sietí aj TikTok, alebo sa držíte zaužívaných sociálnych sietí ako Facebook či Instagram? Podeľte sa s nami o názor v sekcii komentárov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -