Najväčší telekomunikačný operátor Orange postupne rozširuje svoju 5G sieť po celom Slovensku. K dispozícii je tak v desiatkach mestách a obciach, pričom prístup do nej majú používatelia len za 5 eurový mesačný poplatok. To sa, ale mení.

Orange Slovensko ešte v septembri oficiálne oznámil, že mení podmienky používania super-rýchlej siete a tá bude už čoskoro dostupná pre všetkých používateľov ZADARMO.

Táto zmena však neprišla hneď, ale operátor si dal načas. Podľa jeho nových pravidiel získajú prístup do 5G siete všetci používatelia, ktorí majú kúpený paušál počas najbližšieho zúčtovacieho obdobia nasledujúceho po 20. 10. 2022.

Táto novinka sa týka používateľov, ktorí si predplácajú paušály Go Safe Mini / Small / Light / Basic / Optimal / Extra / Premium, Go Safe Data Basic / Optimal a Go Safe Yoxo s viazanosťou aj bez nej.

Ďalšie podrobnosti 

Zdroj: Unsplash / Tyler Lastovich

Už za desať dní si teda prví zákazníci budú môcť vyskúšať rýchlejší internet (ak je v ich meste / obci podporovaný) bez zbytočných poplatkov. Ako ďalej uviedol Orange na svojej internetovej stránke:

„5G sieť je ďalšia generácia mobilného širokopásmového pripojenia. Jej maximálna rýchlosť je 35 krát vyššia ako pri súčasnej 4G sieti. S 5G sieťou uvidíte rýchlejšie výsledky sťahovania a nahrávania súborov. Je pripravená na nahrávanie a prehrávanie vysokokvalitných 8K videí alebo hologramov. Výrazne sa zníži aj čas, ktorý zariadenia potrebujú na vzájomnú komunikáciu v bezdrôtovom teritóriu.“ 

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Nová veľkosť obrazovky, koniec modelu Mini alebo čip 16. Čo všetko prinesie iPhone 14?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here