Nový ovládač Razer Kishi v2 so sofistikovanejším dizajnom je už teraz k dispozícii pre Android, ale na jeseň bude k dispozícii aj pre iPhone. Výrobca uvádza, že jeho nové príslušenstvo má vylepšené mikrospínače pod tlačidlami. Vylepšenia tlačidiel sú spojené s prepracovaným úchopom ovládača pre optimálnejší herný zážitok.

Aby toho nebolo málo, nové tlačidlo „Zdieľať“ umožňuje hráčovi okamžite zdieľať klipy a snímky obrazovky s priateľmi. Nové funkčné tlačidlá umožňujú hráčom mapovať makrá klávesov alebo spustiť úplne novú aplikáciu Razer Nexus.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Aplikácia Razer Nexus kombinuje prispôsobenie ovládacích prvkov hry s prepojením na streamovacie služby, ako sú YouTube a Facebook. Jediným ťuknutím tiež spustí nainštalované hry.

Kompaktný a dostupný 

Razer Kishi V2
Zdroj: Razer

Kompaktný ovládač váži len 284 gramov a nabíja sa pomocou USB-C pripojenia, takže telefón sa nebude zbytočne vybíjať počas hrania.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 môže zdražieť všade mimo USA. Dôvodov je hneď niekoľko

Ovládač Razer Kishi v2 je teraz k dispozícii pre Android a na jeseň 2022 sa dostane aj na iPhone. Jeho cena je v USA 99,99 USD a v Európe bude stáť pravdepodobne do 100 €. Napíšte nám do komentára, či podobné príslušenstvo na hranie v praxi používate aj vy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.