Apple Watch nanoblocks – úžasné umenie

0
apple watch from nanoblock - svetapple.sk

Oficiálne predaje Apple Watch sú už za rohom a my sme mali možnosť vidieť tieto hodinky na stovkách či tisíckach záberov. Dnes prinášame jeden veľmi zaujímavý kúsok, vyrobený z nanoblokov, čo je niečo ako LEGO – len z Japonska. Pozrite sa na model, ktorý vytvoril Christopher Tan.

Apple Watch z nanoblokov – miniatúrna dávka trpezlivosti

Umelec a sochár, Christopher Tan, ktorý vytvára podobné objekty z nanoblokov, čo je v podstate veľmi podobná stavebnica ako LEGO, chcel mať doma svoje hodinky Apple Watch o čosi skôr ako všetci ostatní a tak sa rozhodol, že si ich rovno postaví. Jediný problém je v tom, že nejde o mierku 1:1 ale približne o 1:2,6, čo značne ovplyvňuje ich nasadzovanie na ruku. Skôr si ich môže dať na krk ako náhrdelník, no niesme si istí, či by tento zaujímavý diazjnérsky prvok ocenila aj módna polícia.

Každopádne je model pozostávajúci z približne 800 nanoblokov veľmi zaujímavý.  Samotný stvoriteľ je podľa jeho vlastných slov dlhoročný Apple fanúšik a tak sa niet čo čudovať, že si pre svoje najnovšie dielo vybral práve hodinky, ktoré sú najnovším hitom spoločnosti Apple.

Ich predpredaje sa začínajú už 10. apríla a predaje o dva týždne neskôr, teda 24. apríla.

Apple Watch z 800 nanoblokov - svetapple.sk

Apple Watch z 800 nanoblokov – svetapple.sk

Zdroj: macrumors.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk