Spoločnosť Apple už za necelú pol hodinku odštartuje svoju najdôležitejšiu udalosť v roku 2023 s názvom Wonderlust. Fanúšikovia a zákazníci po celom svete sa konečne oficiálne dozvedia, aké inovácie prinesie dlho očakávaný iPhone 15 a iPhone 15 Pro, prípadne inteligentné hodinky Apple Watch Series 9 a Apple Watch Ultra 2. Nebude to však všetko. Apple môže priniesť aj ďalšie prekvapenia.

Predpokladá sa totiž, že Apple okrem týchto troch dôležitých produktov predstaví ešte aj AirPods s USB-C konektorom či nové príslušenstvo, ktoré však už nebude počítať s tradičnými materiálmi, ako silikón či koža. Namiesto toho sa máme tešiť na úplne nový materiál s názvom FineWoven, ktorý má byť oveľa ekologickejčí a Apple ho zároveň bude vyrábať z recyklovateľných materiálov.

Všetkého sa dočkáme na oficiálnom evente s názvom Wonderlust, ktorý sa začne presne o 19:00 hodine nášho času (v USA to bude o 10:00 ráno). Pokiaľ sa chystáte túto udalosť sledovať, nebude to samozrejme žiaden problém.

Stačí keď kliknete na tento odkaz, ktorý vám ukáže, kde sledovať predstavenie iPhonu 15 alebo Apple Watch Series 9 naživo na akejkoľvek platforme. Vo všetkých prípadoch je to samozrejme veľmi jednoduché a bezplatné.

Dajte nám vedieť do komentára, na aké zariadenie sa najviac tešíte vy. Bude to nový iPhone, Apple Watch alebo slúchadlá AirPods?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Na iPhone v USA sa nechytá žiadna konkurencia. Predaje sú výborné!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -