Spoločnosť Apple dnes mala veľmi rušný deň. Používateľom priniesla aktualizácie systému iOS 15.3iPadOS 15.3watchOS 8.4 a macOS 12.2 Monterey. Ako sa však ukázalo, toto ešte nebolo úplne všetko, nakoľko firma vydala update pre skoro všetky svoje zariadenia.

Jeho súčasťou je teda aj tvOS 15.3 (pre Apple TV) a HomePod OS 15.3 pre (HomePod a HomePod mini). Nakoľko Apple pri týchto zariadeniach neuvádza informácie o opravách, v súčasnosti vám nevieme presne povedať, čo tieto aktualizácie prinášajú.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Môžeme však predpokladať, že vývojári pomocou nich odstraňujú chyby a nedostatky, ktoré mohli trápiť niektorých používateľov. Zároveň budú lepšie spolupracovať s vyššie opísanými operačnými systémami, ktoré si nainštalujete na svoje zvyšné Apple zariadenia.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple vydalo tvOS 14.4 pre všetkých používateľov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -