Apple Store je nedostupný

Apple si potrpí na dokonalé utajenie. Mnohé konkurenčné firmy pridávajú fotografie s produktami na internetové stránky vo veľkom predstihu. To však neplatí pre cupertinského giganta.

Aby kompetentní zabránili predčasnému úniku záberov alebo informácií (ktorý môže byť spôsobený nedbalosťou), internetový obchod sa v deň konferencie deaktivuje.

- Reklama -

Nedostupnosť sa zvyčajne počíta na niekoľko hodín. Akonáhle sú nové zariadenia predstavené, fanúšikovia si ich môžu rovno predobjednať alebo rovno kúpiť (prípadne sa o nich dočítať všetky potrebné informácie).

Počas dnešného dňa očakávame nový MacBook Pro 13″, MacBook Air, MacBook Pro 16″, lokalizátor AirTag a slúchadlá AirPods Studio. Informácie nie sú na 100% potvrdené, no určite by sme ich mohli označiť za vysoko pravdepodobné. Prekvapiť nás môžu aj ďalšie produkty ako napríklad nový iMac a podobne

Celá konferencia sa odohrá o 19:00 nášho časuPripravili sme si pre vás článok, vďaka ktorému ju budete môcť sledovať z akéhokoľvek zariadenia. Všetko budeme samozrejme podrobne monitorovať a prinášať vám dôležité informácie. Do komentára nám napíšte, na čo sa najviac tešíte vy. Za nás je to MacBook Pro 13″. Snáď sa naplnia očakávania.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.