Najbližší Apple Event s názvom Peek Performance sa odohrá už 8. marca 2022 o 19:00 hodine nášho času. Ako už bolo viackrát avizované, online prezentácia sa bude niesť v duchu nového iPhonu SE 3, iPadu Air 5. generácie a takisto bližšie nešpecifikovaného počítača Mac.

Pokiaľ plánujete sledovať tento event spolu s nami, pridajte si ho do kalendára.

- Reklama -

Na všetko vám stačí jediné kliknutie na tento odkaz a zvyšok za vás vybaví jablkové zariadenie. Na pridanie akcie do kalendára je najlepšie použiť natívny prehliadač Safari, ktorý následne automaticky stiahne pozvánku a pridá ju do vášho kalendára aj s popisom a určeným časom.

Apple (úprava redakcie)

Ktorá z potenciálne pripravovaných noviniek by vás potešila najviac? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?
Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.