Pokiaľ patríte medzi fanúšikov spoločnosti Apple, mali by ste zabudnúť na večerné noviny o 19:00 a namiesto toho sa naladiť na veľký event WWDC 2024, na ktorom uvidíme okrem iného aj iOS 18iPadOS 18watchOS 11macOS 15, tvOS 18 či visionOS 2.

Všetky operačné systémy prejdú zmenami, pričom niektoré budú väčšie a rozsiahlejšie, zatiaľ čo iné zase menšie, týkajúce sa skôr „kozmetických“ úprav. Na svoje si ale príde každá platforma, nakoľko nám Apple na WWDC 2024 odprezentuje aj svoju vlastnú umelú inteligenciu s očakávaným názvom Apple Intelligence.

Pokiaľ si chcete pozrieť WWDC 2024 naživo, samozrejme, že to nie je žiaden problém. Apple bude konferenciu streamovať na viacerých miestach a vy si ju tak môžete pustiť na iPhone, iPade, Macu, Apple TV, ale aj Windowse alebo Androide. Pre viac informácií kliknite na tento odkaz.

Všetky novinky sledujeme spolu s vami a budeme na ne promptne reagovať. Na našom webe teda postupne začnú pribúdať články, týkajúce sa ako konferencie, tak aj jednotlivých operačných systémov a predstavených produktov.

Zostaňte naladení a nezabúdajte, už o 19:00 to všetko začína!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Zlé správy. Apple zdražuje aplikácie v App Store. Dotkne sa to aj Slovákov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.