Spoločnosť Sony dnes zverejnila vyhlásenie, ktorým možno potešila niektorých používateľov jej staršej hernej konzoly PlayStation 4. Ako uvádza portál Macrumors, ľudia môžu v rámci jej systému vyskúšať službu Apple TV+ za mimoriadne výhodných podmienok.

Prečítajte si tiež  Toto je 10 výborných seriálov a filmov na Apple TV+, ktoré by ste si mali pozrieť!

Ak ste ešte nikdy predtým nevyskúšali predplatné služby Apple TV+, cez konzoly PlayStation 4 môžete získať až 3 mesačnú skúšobnú dobu úplne zadarmo. To je vcelku dosť času na to, aby ste si pozreli tie najzaujímavejšie seriály, ktoré tu spoločnosť Apple ponúka.

Všetko čo musíte urobiť je stiahnuť si aplikáciu Apple TV do PlayStation 4 a potom postupovať podľa pokynov na obrazovke. Samozrejme, na to aby ste si službu mohli aktivovať potrebujete Apple ID a takisto PlayStation Network účet.

Po skončení skúšobného obdobia bude predplatné Apple TV+ automaticky pokračovať s tým, že vám stiahne štandardnú mesačnú platbu z účtu (4,99 €) až dokým ho manuálne nezrušíte. Je teda iba na vás, či budete chcieť službu Apple TV+ naďalej platiť alebo nie.

Zaujímavé je tiež to, že nová „akcia“ sa zatiaľ vzťahuje len na staršiu hernú konzolu PlayStation 4 a nie na jej nástupcu PlayStation 5. Akonáhle sa niečo zmení, budeme vás informovať.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here