Spoločnosť Sony dnes zverejnila vyhlásenie, ktorým možno potešila niektorých používateľov jej staršej hernej konzoly PlayStation 4. Ako uvádza portál Macrumors, ľudia môžu v rámci jej systému vyskúšať službu Apple TV+ za mimoriadne výhodných podmienok.

Ak ste ešte nikdy predtým nevyskúšali predplatné služby Apple TV+, cez konzoly PlayStation 4 môžete získať až 3 mesačnú skúšobnú dobu úplne zadarmo. To je vcelku dosť času na to, aby ste si pozreli tie najzaujímavejšie seriály, ktoré tu spoločnosť Apple ponúka.

- Reklama -

Všetko čo musíte urobiť je stiahnuť si aplikáciu Apple TV do PlayStation 4 a potom postupovať podľa pokynov na obrazovke. Samozrejme, na to aby ste si službu mohli aktivovať potrebujete Apple ID a takisto PlayStation Network účet.

Po skončení skúšobného obdobia bude predplatné Apple TV+ automaticky pokračovať s tým, že vám stiahne štandardnú mesačnú platbu z účtu (4,99 €) až dokým ho manuálne nezrušíte. Je teda iba na vás, či budete chcieť službu Apple TV+ naďalej platiť alebo nie.

Zaujímavé je tiež to, že nová „akcia“ sa zatiaľ vzťahuje len na staršiu hernú konzolu PlayStation 4 a nie na jej nástupcu PlayStation 5. Akonáhle sa niečo zmení, budeme vás informovať.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJMacRumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.