Jablková streamovacia služba síce nepochybne zaostáva za velikánmi v podobe Netflixu, HBO GO či Disney+, no to ju určite neodrádza v ďalšej tvorbe. Pred pár dňami sa potvrdil ďalší zaujímavý projekt, na ktorom sa bude podieľať dvojica velikánom filmového priemyslu. Po produkcii filmu „Killers of the Flower Moon“ sa herec Leonardo DiCaprio a režisér Martin Scorsese spoja v ďalšom projekte určenom pre Apple TV+.

Prečítajte si tiež  Na Apple TV+ dorazí miniséria o automobilke Ferrari a jej zakladateľovi

Bude sa jednať o film s názvom The Wager, ktorý bude adaptáciou knihy Davida Granna s názvom „The Wager: Príbeh o stroskotaní lode, vzbure a vražde“. Kniha zatiaľ nebola pretvorená do podoby scenára, no podľa informácií ako prvá zamieri práve na streamovaciu platformu spoločnosti Apple.

Dej knihy sa odohráva v roku 1740 a bude rozprávať príbeh posádky britskej námornej lode Wager, po ktorej je kniha pomenovaná. Kapitán a posádka stroskotajú na ostrove v Južnej Ameriky a pokúšajú sa prežiť a udržať poriadok, pričom bojujú s ľudskou povahou, ako aj s nástrahami nebezpečného prostredia okolo nich.

Leonardo DiCaprio a Martin Scorsese na odovzdávaní cien
Zdroj: Los Angeles Times

Dátum uvedenia filmu „The Wager“ nebol stanovený, no je v počiatočnom štádiu produkcie. Je pravdepodobné, že film vstúpi do plnej produkcie v roku 2023 a do kín a na jablkovú streamovaciu platformu sa dostane najskôr v roku 2024.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -