Včera sme sa dočkali štartu predaja nových Apple produktov, ktorých predstavenia sme sa dočkali ešte začiatkom minulého týždňa. Okrem cenovo dostupného iPhonu SE tretej generácie alebo namakaného Macu Studio a monitora Studio Display, sa dostal do žiare reflektorov aj nový iPad Air s čipom M1.

Prečítajte si tiež  Apple predstavilo nový iPad Air 5. generácie. Má procesor M1 a podporu 5G

Model Air sa integráciou čipu Apple Silicon výkonnostne priblížil k svojim prémiovým kolegom v podobe iPadov Pro. Okrem nového procesora sa Apple postaralo aj o uvedenie nového farebného prevedenia Blue, vylepšenej prednej kamery alebo podpory 5G pripojenia v Cellular modeloch.

Pozrite si novú reklamu z produkcie Apple v nasledujúcom videu. Čo hovoríte na nový iPad Air vy? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -