Apple pravidelne mení farby remienkov Apple Watch, čím sa snaží osviežiť ponuku svojich hodiniek a ich príslušenstva. Kód nového systému iOS 17.4, ktorý bude vydaný v marci naznačuje, že gigant z Cupertina chystá nové jarné farby pre Apple Watch.

Ako zverejnil prispievateľ portálu MacRumors Steve Moser na svojom účte X (Twitter), ponuka remienkov pre hodinky by sa mala už onedlho rozrásť o šesť nových členov. Jarná škála prinesie farby ako Light Blue, Ocean Blue, Pink, Raspberry, Soft Mint a Sunshine. V kóde sa tiež našli dve farby Hermes s názvami Bleu Céleste a Jaune de Naples, ktoré budú ponúkané pre prémiové remienky.

Spoločnosť Apple si zrejme k remienkom pripraví aj nové farby či kombinácie pre ciferníky, ktoré budú dostupné v sekcii Jar 2024 v aplikácii Apple Watch na iPhone.

watchOS 10.1
Zdroj: Apple

Apple často používa rovnakú farebnú paletu aj pre nové puzdrá pre iPhone a iPad. Ak sa tento rok koncom marca uskutoční jarná udalosť Keynote, môžeme očakávať aj nové farby pre ďalšie jablkové príslušenstvo. Hlavným pútačom tejto konferencie by sa však mali stať očakávané modely iPadov.

Apple už tento rok predstaví novú generáciu Apple Watch X, ktoré by mali priniesť okrem dizajnových zmien aj nové funkcie. Ich uvedenia by sme sa mali dočkať ako tomu už býva zvykom na jeseň, spolu s novým modelovým radom iPhone 16.

Prečítajte si tiež  Apple Watch prinesú funkciu, ktorá poteší každého športovca

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -