Spoločnosť Apple pokračuje vo vývoji a testovaní svojich systémov, ktoré predstavila začiatkom mesiaca na konferencii WWDC 2023. Aktualizácie iOS 17 a iPadOS 17 sa dostali do druhého kola vývojárskych beta verzií.

Vývojári, ktorí sú zapojení do beta programu, si môžu stiahnuť najnovšie zostavy buď z Apple Developer Center, alebo aktualizáciou svojich zariadení, na ktorých už beta verzie bežia. Prístup k vývojárskym beta verziám majú aj členovia verejnosti prostredníctvom bezplatnej úrovne programu.

Prvá vývojárska beta verzia pre iOS 17 a iPadOS 17 bola sprístupnená 5. júna po skončení konferencie WWDC. Druhá beta verzia nesie číslo zostavenia 21A5268h. Ak sa nechcete púšťať do uzavretého tetovania, máme pre vás dobrú správu.

Otvorená beta verzia iOS 17 a iPadOS 17 príde už v júli

Hoci sa do beta testovania už teraz môže zapojiť ktokoľvek aj mimo developerských kruhov, Apple tento krok neodporúča. Výbornou správou ale je, že od prvej otvorenej beta verzie všetkých systémov nás delí už len niekoľko dní/týždňov.

iOS 17
Zdroj: Unsplash / CoinView App (úprava redakcie)

Medzi nové zmeny v rámci druhej beta verzie iOS 17 patria plagáty kontaktov, aktualizácie AirDrop, aplikácia na písanie denníkov, vylepšený režim Stand By a ďalšie. V prípade iPadOS 17 zmeny zahŕňajú prispôsobiteľnú uzamknutú obrazovku na štýl iPhonu, aplikáciu Zdravie, Živé aktivity a mnohé funkcie prenesené z iOS.

Ak sa chcete o čerstvo predstavenej aktualizácii iOS 17 dozvedieť viac, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme zhrnuli a podrobne rozobrali všetky novinky.

Prečítajte si tiež  Už vás nikto nebude sledovať cez Safari. Aktualizácia iOS 17 prinesie dôležité prvky zabezpečenia

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here