V nasledujúcich minútach si budete môcť vychutnať viac než hodinovú udalosť, počas ktorej Apple predvedie nové produkty, ktoré očakávajú fanúšikovia spoločnosti po celom svete.

Malo by ísť hlavne o iPhone 15 / 15 Pro, ktorý prinesie množstvo nových technológií, no Apple ukáže aj vylepšené Apple Watch Series 9 / Ultra 2. Okrem toho by sme sa mohli dočkať tiež AirPods s USB-C konektorom a nového typu príslušenstva, ktoré bude používať iný materiál, ako kožu či silikón.

Technologický gigant ešte počas obeda vypol svoj internetový obchod a začal pripravovať streamovanie konferencie. Sledovať ju môžete aj vy.

Stačí keď kliknete na tento odkaz, ktorý vás presmeruje do článku, kde sme sa tomu venovali v rámci všetkých možných platforiem.

Ešte jednoduchšia cesta ale bude, keď konferenciu otvoríte priamo v YouTube. Na video môžete kliknúť priamo pod týmto textom.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 Pro ponúkne 120Hz displej. Potvrdil to ďalší zdroj.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -